Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
248 999 €
486 999.71 лв.

(2 594 €, 5 073.42 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:41 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
96 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА 🟡 ЗАПАДНО ИЗЛОЖЕНИЕ 🟡 АКТ 16! 🟡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВ. ХРИСТО СМИРНЕНСКИ! 🟡 БУТИКОВА СГРАДА! ДОКАЗАН СТРОИТЕЛ! ЛУКСОЗЕН ПРОЕКТ, СЪЧЕТАВАЩ СТИЛ, СПОКОЙСТВИЕ И УЮТ!

🏠Агенция HEAVEN REAL ESTATE ви представя:

🟡 Тристаен апартамент със западно изложение❗ Контролиран достъп в сградата
🟡 Луксозни и добре поддържани общи части!
🟡 Kв. Христо Смирненски
🟡 Местоположение: Комуникативно място в близост до:
-☕ресторанти и заведения от всякакъв тип;
-🧺хранителни магазини и не само;
-👼детски градини и ясли за най-малките и 🏫 училища за по-големите;
-🌳паркове и кътчета за отдих, за да отпочинете, или да разходите домашния си любимец🐕;
🟡 Разпределение: Всекидневна + кухненски бокс, родителска спалня, детска спалня, 2баня+тоалетна, 2тераси

КОД НА ОБЯВАТА: 1002

⭐ Услугите които ви предлагаме:
- Консултация от старши брокер
- Съдействие с кредитен консултант относно финансирането ви
- Договаряне на възможно най-изгодни условия за вас
- Оформление на цялата документация по сделката
- Агенцията работи с утвърден юрист в бранша
- Управление на всякакъв вид имоти

⭐ При интерес за това и още много други атрактивни предложение, не се колебайте да се свържете с нас.
За контакт:
0876885770
Агенция:
ХЕВЪН РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0876885770
В imot.bg от 2024 г.
ygproperties.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Янко Сакъзов 14